Här finns vinnarna i Trogen prenumerant.

Vinnare nr 1/2018

Bok Kålboken
Jeanette Larsen, Hultsfred
Kerstin Karlsson, Svartsjö
Elisabeth Hindrikes, Söderbärke
Barbara Leino, Stockholm
Annika Eriksson, Nävekvarn

Glow tonic från Pixi by Petra
Märta Backman, Obbola
Kerstin Bröms Björkman, Ljungsbro
Tahere Westerholm, Kolbäck

Bok Vargarnas tid
Gerhard Fahlén, Linköping
Barbro Haglund, Karlstad
Sonja Strang, Västerås
Astrid Egefalk, Örebro
Britt Appelgren, Norrköping

Klänning från Residus
Käthi Idström, Katrineholm

Bok Jag vet inte vad som händer
Annette Nordenskjöld, Luleå

Korsord
Lisbeth Hallén, Stockholm
Mona Hagström, Växjö
Kerstin Tuvlind, Linköping
Eva Boynton, Stockholm
Eva-Lena Engström, Säter

Film The Party
Gunnel Johansson, Hässleholm
Annika Edlund, Lund
Berit Bengtsson, Ystad
Johanna Ring, Trollhättan
Åsa Ask, Kristianstad
Eva Enoksson, Luleå
Marianne Augustsson, Olofstorp
Siv Nilsson, Umeå
Lena Wanke, Karlstad
Monica Näslund, Helsingborg

Vinnare biobiljetter Wonder Wheel

Wonder wheel

Namn: Johanna Lundgren

Gatuadress: sveagatan 24
Postadress: 41314 Göteborg
Namn: Inger K Holmström
Gatuadress: Portalgatan 54
Postadress: 75418 Uppsala
Namn: Johanna Rosengren
Gatuadress: Sprängarevägen 10
Postadress: 28151 Hässleholm
Namn: Annika Edlund
Gatuadress: Kung Oskars väg 27
Postadress: 22235 Lund
Namn: Britt Rydberg
Gatuadress: Brännkyrkagatan 88 A
Postadress: 11726 Stockholm
Namn: Birgitta Spåhr Iggström
Gatuadress: Östmarksvägen 1
Postadress: 64830 Hälleforsnäs
Namn: Mari-Anne Mokvist
Gatuadress: Claestorpsvägen 22
Postadress: 64151 Katrineholm
Namn: Bodil Stavklint
Gatuadress: Fjärilsvägen 102
Postadress: 58729 Linköping
Namn: Ruth Forsberg
Gatuadress: Porsvägen 54
Postadress: 192 48  Sollentuna
Namn: Mari Fogelberg
Gatuadress: Sämjevägen 52
Postadress: 162 71 Vällingby

 

 

Johanna Lundgren, Göteborg
Inger K Holmström, Uppsala
Johanna Rosengren, Hässleholm
Annika Edlund, Lund
Britt Rydberg, Stockholm
Birgitta Spåhr Iggström, Hälleforsnäs
Mari-Anne Mokvist, Katrineholm
Bodil Stavklint, Linköping
Ruth Forsberg, Sollentuna
Mari Fogelberg, Vällingby

Vinnare nr 17

Korsord

Eva Olhans, Hedemora
Birgitta Lindberg, Stockholm
Eva Mårtensson-Olsson, Västerås
Birgitta Nyberg, Ljusdal
Mikaela Moberg, Älvsjö

Brynfärg från Maybelline
Maria Jacobs, Enhörna
Anna Johansson, Stockholm
Maria Henningson, Lund
Ann Bjerndell, Rydsgård
Chriztina Zoldell, Stockholm

Bok Sticka 
Monica Andersson, Linköping
Gunnel Borgegård
, Uppsala
Maria Holmlund, Luleå

Bok Kulturkoftor
Marita Forsén, Eksjö
Yvonne Lindh, Halmstad
Eva Gerok, Ystad

Bok Billigt och hur gott som helst
Christel Johansson
, Ronneby
Tuula Rydell
, Kungsbacka
Carin Hagman, Onsala
Carina Svensson, Piteå
Iréne Wallström, Matfors

Bok Guds olydiga revben
Ingrid Wallström
, Ystad
Katarina Andersson
, Skellefteå
Gunhild Svensson, Simrishamn

Biobiljetter Solsidan
Ingegerd Öberg, Bromma
Nina Brodin, Sollentuna
Lilian Emsjö, Stockholm
Sylvia Müller, Västerås
Kristina Kihl, Hovås

Bok Chokladbollar
Anna-Lena Ohlsson, Östersund
Ann-Britt Torsek, Knivsta
Birgit Wikström, Råneå

CD med Barbara Hannigan
Ami Rosengren
, Växjö
Eva Aronson, Halmstad
Gun Andersson, Örebro

Bok Birgittas bästa kakor
Lillemor Unosson Lundmark
, Skellefteå
Gunnel Lundgren, Täby
Mimmi Grip, Nyköping
Ulla-Britt Blom, Nättraby
Marianne Håkansson, Järfälla

Bok Nära fåglar
Ingrid Paulsson
, Malmö
May Olsson, OlofströmKristina Augustsson
, Västra Frölunda

 

Vinnare nr 16

Korsord

Barbro Andersson, Upplands Väsby
Kerstin Sjöberg, Värnamo
Annika Lundström, Eskilstuna
Lena Häggmark, Växjö
Siv Sjöstrand Andersson, Sköndal

Matspelet
Marion Sjöström, St. Sundby
Margareta Clasborn, Uppsala
Lena Irwe, Malmö

Gift med en yuppie
Lis-Britt Molin, Nacka

Borstset från Åhléns
Malin Faraon, Göteborg
Gunilla Hallén, Mölndal
Susanne Sundgren, Gävle

Monokelsmycke
Helene Lennmark, Kungsbacka

Mat, myt vetenskap
Kristina Gärdin, Gällö
Birgitta Wahlstrand, Forsvik
Kerstin Berglund, Falun

Bokpaket Gloria
Christina Nilsson, Sala
Kicki Rüdén, Gräddö
Eva Ferngren-Rosell, Dalstorp

Herr och fru
Lena Lergell Thomsson, Tingstäde

 


Vinnare Advenstkalender från The Body Shop
Katrin Pettersson, Hemse

 


Vinnare biobiljetter God’s own country
Cornelia Landegren, Norrköping
Marcus Bengtsson, Halmstad
Anette Ruster, Göteborg
Sara Martelius, Farsta
Gun Bernhardsson, Höganäs
Anette Rigestam Munnecke, Kågeröd
Ann Stålnacke Hann, Luleå
Nina Persson, Malmö
Emma Duberg, Örebro
Thommy Mejtoft, Umeå